Zpět na Severku

Prospánek

Otevření září 2017

Spánkový specialista ProSpánek v Liberci se stěhuje do NP Severka

Nákup matrace, roštu, či dokonce celé postele tvoří významnou položku každého rodinného rozpočtu. Je proto nejlepší vyhledat skutečného odborníka a poradit se o jejich správném výběru. Právě takového s mezinárodními zkušenostmi a dlouholetou tradicí najdete od září nově také v nákupním parku Severka v Liberci.

Síť prodejen společnosti ProSpánek s unikátním konceptem a designem působí na českém, slovenské, maďarském a polském trhu již přes dvacet let. Za tu dobu vyhledala jejich služby řada zákazníků, kteří chtěli nejen nakoupit, ale především se o kvalitním spánku dozvědět mnohem více.

Odborné poradenství spánkových expertů

Kromě kompletního sortimentu renomovaných značek TEMPUR, PerDormire, Stearns & Foster ® a mnohých dalších vám tým vyškolených spánkových expertů vždy poskytne individuální poradenství.

Správné řešení dokážou nalézt pro zákazníky jakéhokoliv věku, váhy či jej na míru přizpůsobit specifickým zdravotním omezením. Jiný druh matrace, roštu nebo postele totiž potřebuje maminka pro batole, student při vybavování pokoje na koleji, mladí novomanželé pro první vlastní bydlení či důchodci pro bolavé klouby.

Jendou z častých chyb, s níž se spánkoví experti setkávají, je například chybná kombinace matrace a roštu. Jen správnou volbou lamelového nebo segmentového roštu zaručíme matraci dlouhou životnost, požadovanou ortopedickou funkčnost a ovlivníme její hygienu.

Lůžkoviny s moderními technologiemi

Matrace s roštem tvoří nezbytný základ každé noční relaxace, jejíž kvalitu lze však ještě zvýšit moderními lůžkovinami. Ty můžete dle období roku zvolit letní, středně, až velmi hřejivé. Pro vysokou prodyšnost, lehkost i absorpci spojenou s následným odvodem potu se hitem posledních let staly právě letní lůžkoviny. Moderní přikrývky a polštáře s technologickou inovativní povrchovou úpravou Outlast nebo Coolmax navíc disponují rozsáhlými antibakteriálními a hygienickými vlastnostmi, díky nimž je mohou bez obav používat alergici a děti.

V nabídce ProSpánek naleznete také unikátní vyvařovací lůžkoviny s celoročním využitím. Mezi jejich hlavní přednosti patří výborné tepelné izolační vlastnosti, a především možnost praní až na 95 °C zajišťující výbornou hygienu lůžka.

Znáte spánkové doplňky?

Spánkem strávíme až jednu třetina života a je pouze na nás, jak tento důležitý životní prostor využijeme. Zpříjemnit si jej můžeme krásným povlečením, ale třeba i netradičními doplňky v podobě polštářových sprejů. Ty vnesou do ložnici nezapomenutelnou atmosféru a uvolní tělo směsicí 40 přírodních ingrediencí.

Navštivte od září prodejnu ProSpánek v nákupním parku Severka Liberec a vstupte do světa plnohodnotného zdravého spánku.

www.prospanek.cz
Severka Liberec
Sousedská 605, 460 01 Liberec

Jak se k nám dostanete

Sjezd z hlavní komunikace E 442 protínající Liberec, směr Chrastava
Autobus č.600 z Fügnerovy ulice zdarma (zastávka Globus). Autobus č.27 ze směru od nádraží (zastávka Ostašovská)
Z centra se vydejte po ulici Londýnské, směrem ke kruhovému objezdu a dále po chodníčcích pro pěší kolem Globusu a NC Géčko.

O centru

Severka Liberec je středně velký nákupní park v lokalitě obchodního areálu Liberec-Sever, v blízkosti dálnice. Zákazníci u nás mohou vybírat ze široké škály sortimentu v obchodech jako je Jysk, Sportisimo nebo Okay. V blízké budoucnosti se mohou návštěvníci těšit na otevření prodejny Mountfield a na další vítané změny. Severka Liberec navíc podporuje sport. Jsme partnery jubilejní padesáté Jizerské 50.